Ünlü Oyuncunun 8 Yıllık Evliliği Tek Celsede Bitti: Eşine Bıraktığı Mallar Dudak Uçuklattı

Ezel, Karagül ve Teşkilat gibi birçok dizide canlandırdığı karakterler ile ekranlarının tanınan siması haline gelen ünlü oyuncu Mesut Akusta, 2016 yılında evlendiği Şafak Özbir Akusta’dan tek celsede boşandı.

Çift arasında mal varlıklarının bölüşümüne ilişkin imzalanan protokole ise Halk TV’den Dinçer Gökçe ulaştı. İstanbul Anadolu 12. Mahkemesi’ne başvurarak, anlaşmalı olarak ayrılan çiftin birlikteliğinin sona ermesi sonrasında, Mesut Akusta’nın eski eşi ve kızına bıraktığı mal varlıkları da ortaya çıkmış oldu.

ESKİ EŞİ VE KIZINA 2 EV VE BİR LÜKS ARABA BIRAKTI

Boşanma protokolünde baba Mesut Akusta’nın kızını hangi tarihlerde göreceğinin yanı sıra, çiftler arasındaki mal varlıklarının bölüşümü de yer aldı.

Mesut Akusta, kendi üzerine tapusu bulunan Ankara Çankaya’daki evinin yarı hissesini eşi Şafak Özbir’e devretti. Ayrıca ruhsatı Akusta’nın üzerinde bulunan BMW X5 model araç da Özbir’e bırakıldı. Ayrıca Mesut Akusta, Balıkesir’in Avşa adasında bulunan yazlık evini de kızına bırakmayı kabul etti.

KÜRT İDRİS’İN KIZI, ESRA EROL’UN GÖRÜMCESİ ÇIKTI

Öte yandan boşanma taraflarından biri olan Şafak Özbir Akusta’nın, Yeraltı dünyasında Kürt İdris namı ile ünlenen İdris Özbir’in kızı olduğu öğrenildi.

Özbir’in diğer çocuğu Ali Özbir ise televizyon dünyasının tanınan isimlerinden Esra Erol’un eşi durumunda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x